3. Обчисліть і вкажіть відносну формульну масу йона складу SO42-.


Ответы на вопрос

Отвечает Базарнов Илья.

Ответ:

Объяснение:

Mr(SO42-) = Ar(S) + Ar(O) * 4 = 32 + 16 * 4 = 96