У розчин, що містить 120 г купрум(||) хлориду, помістили нікелеву пластинку. Через деякий час маса

змінилась на 2,5 г. Визначте ступінь виділення Купруму з купрум(ІІ) хлориду (%, до цілих) и узнать молярную массу Никола

Ответы на вопрос

Отвечает Маслов Тимур.


Атомна вага міді = 64, нікелю = 59. При обміні 1 молю нікелю на мідь зміна ваги буде = 64-59 = 5 г, у нас вага змінилася на 2,5 г, т. Е. Виділилося 0,5 молю міді. У 120 г хлориду міді становить = 129: (64 + 71) = 0,8888 молю. Ступінь виділення = 0,5 / 0,8888 = 0,56 або 56%