Розчин калій хлориду масою 308 г з масовою часткою КСІ 10% прореагував з сульфатною кислотою.

Знайдіть масу утвороної хлоридної кислоти? 2КСІ+Н2SО4=К2SО4+ 2НCI * 14,6 15,6 г 73 г

Ответы на вопрос

Отвечает Лисневский Костя.

Ответ:

15.08g

Объяснение:

m(KCl)=mpoзч×w(KCl)=308×0.1=30.8г

M(KCl)=39+35.5=74,5г/моль

M(HCl)=1+35.5=36.5г/моль

30.8г. хг

2КСІ + Н2SО4 = К2SО4+ 2НCI↑

2×74,5г/моль. 2×36.5г/моль

х=(30.8×2×36.5)/149=15.08г