В якій кількості речовини кисню міститься 3,01 * 10^23 молекул ? ДОПОМОЖІТЬ БУДЬ-ЛАСКА ДАЮ 45

БАЛОВ !!!! ТІЛЬКИ З РІШЕННЯМ !!!!

Ответы на вопрос

Отвечает Іваняс Віталій.

Объяснение:

n(O2)=N/Na=3.01•10²³÷6.02•10²³=0.5 моль

Na постоянная Авогадро 6.02•10²³