Утворення жовтого осаду аргентум ортофосфату — результат якіс- ної реакції на PO4 3–- йони з

використанням розчину аргентум нітра- ту. Цей осад, на відміну від аргентум хлориду, взаємодіє з нітратною кислотою. Напишіть молекулярне і йонно- молекулярне рівняння реакції.​

Ответы на вопрос

Отвечает Булабеков Фёдор.

Объяснение:

Na3PO4 + AgNO3 = Ag3PO4↓ + 3NaNO3

3Na+ + PO4³- + 3Ag+ + 3NO3- = Ag3PO4↓ + 3Na+ + 3NO3-

PO4³- + 3Ag+ = Ag3PO4↓

Ag3PO4 + 3HNO3 = 3AgNO3 + H3PO4↓

Ag3PO4 + 3H+ + 3NO3- = 3Ag+ + 3NO3 -+ H3PO4↓

Ag3PO4 + 3H+ = 3Ag+ + H3PO4↓

Н3РО4 ортофосфорная кислота, сиропообразная прозрачная жидкость.