Допоможіть!!! Цинк масою 13 г прореагував із достатньою кількістю хлору. Яка маса утвореного цинк

хлориду? ​

Ответы на вопрос

Отвечает Янкова Кариночка.

Ответ:

Объяснение:

Дано:

m(Zn) = 13 г

Найти: m(ZnCl₂) - ?

М(ZnCl₂) = 65 + 35 * 2 = 135

Складемо  РХР:

13 г                   х г

Zn      + Cl₂  →   ZnCl₂

n = 1моль        n = 1 моль

М= 65 г/моль  М= 135 г/моль

m = 65 г           m = 135 г

13 г (Zn)  - х г(ZnCl₂)

65 г (Zn)     -  135 г (ZnCl₂)

m(ZnCl₂) = 13 * 135 : 65 = 27 г