Відносна молекулярна маса сполуки, хімічна формула якої ХаОз- 102. Назвіть невідомий металічний

елемент Е

Ответы на вопрос

Отвечает Ертаева Азиза.

Объяснение:

Е2О3=102

2х+3×16=102

2х=54

х=27 Алюміній.

Al2O3 M=2×27+3×16=102