Визначити кількість речовини натрію оксиду масою 200 г Срочно очень надо


Ответы на вопрос

Отвечает Санкова Маша.

Объяснение:

Na2O

m=200 г

М(Na2O)=22+16=38 г/моль

с формулы n= m/M

n=200/38=5,3 моль