Укажіть відносну формульну масу сполуки, що складається з двох атомів Алюмінію та трьох атомів

Оксигену. Написати формулу, здійснити розрахунок

Ответы на вопрос

Отвечает Филатов Саша.

Объяснение:

Al2O3 з двох атомів Алюмінію та трьох атомів Оксигену.

M(Al2O3)=2•27 + 3•16= 54 + 48=102г/моль