Відносна молекулярна маса речовини CuCo3MgBr2Ca(No3)2помогите пожалуста срочно ​


Ответы на вопрос

Отвечает Юферев Андрей.

Ответ:

Має бути

Объяснение:

Мrреч. = Суммі всіх відносних масс елементів цієї молекули = Аr(Сu) + Аr(Со) * 3 = 64 + 59 * 3 = 241

Мrреч. = Аr(Mg) + Ar(Br) * 2 = 24 + 80 * 2 = 184

Mrреч. = Аr(Ca) + (Ar(No) * 3) * 2 = 40 + (259 * 3) * 2 = 40 + 777 * 2 = 40 + 1554 = 1594