Обчисліть молярну масу гідроген хлориду, якщо маса 1 л (н.у.) дорівнює 1,63 г.​


Ответы на вопрос

Отвечает Есенжанова Баянсұлу.

Відповідь:

Пояснення:

M=m/n
n=V/Vm
M(HCl)=m/n=m/(V/Vm)=(m·Vm)÷V=(1.63·22.4)÷1=36,512
M(HCl)=1+35.5=36.5