Срочно!!!! 9 атомів карбону 1. Вивести формулу спирт 2. Дати назву 3. Обчислити M


Ответы на вопрос

Отвечает Хомяков Владимир.

Объяснение:

CnH2n+1OH спирт одноатомний.

якщо n=9, C9H(2•9+1)OH або С9Н19ОН

це нонанол, ноніловий спирт

М(С9Н19ОН)=12•9+19•1+16+1= 108+19+16+1=144г/моль