В якій із сполук масова частка Оксигену більша: NO2 або B2О3 Срочно!!!!​


Ответы на вопрос

Отвечает Зайцев Андрей.

Объяснение:

Масова частка кисню (O) в сполуці NO2 дорівнює 2*(16.00 г/моль) = 32.00 г/моль.

Масова частка кисню (O) в сполуці B2O3 дорівнює 3*(16.00 г/моль) = 48.00 г/моль.

Отже, масова частка кисню в сполуці B2O3 є більшою, ніж у NO2. Таким чином, відповідь на запитання полягає у сполуці B2O3.

Отвечает Абисалова Эсланда.

Ответ:

в B2O3

Объяснение:

Ar(O2)=16×2=32

Ar(O3)=16×3=48

O3 більше