Масові частки Карбону і Гідрогену у вуглеводні складають відповідно 85,71% та 14,29%. Відносна

густина парів речовини за етеном 2. Знайти молекулярну формулу вуглеводню та скласти його напівструктурну фор- мулу. Решить с дано и объяснением.​

Ответы на вопрос

Отвечает Волкова Елена.

Ответ:

Объяснение:

Дано:

w(C) = 85,71% або 0,8571

w(H) = 14,29% або 0,1429

D(C2H4) = 2

Найти:CxHy-?

M(C2H4) = 12 * 2 + 1 * 4 = 28 г/моль

M(CxHy) = D(C2H4) * M(C2H4) = 2 * 28 = 56 г/моль

m(C) = m(CxHy) * w(C) = 56 * 0,8571 = 48 г

m(H) = m(CxHy) * w(H) = 56 * 0,1429 = 8 г

Знайдемо кількість речовини:

n(C) = m(C)/M(C) = 48/12 = 4 моль

n(H) = m(H)/M(H) = 8/1 = 8 моль

n(C) : n(H)  = 4 : 8

Отже формула вуглеводню: С4Н8 - бутен

М(С4Н8) = 12 * 4 + 1 * 8 = 56 г/моль

Напівструктурна формула: CH2=CH-CH2-CH3