Какая масса(г) лития вступила в реакцию с водой если при этом выделилось 3,2л водорода​


Ответы на вопрос

Отвечает Гордеев Егор.

Ответ:

Объяснение:

2Li + 2H₂O → 2LiOH + H₂

При нормальних умовах 1 моль будь-якого газу займає об'єм 22,4 літра

n(H₂) = V/P = 3,2/1 = 3,2 моль

Оскільки коефіцієнт перетворення літію в водень дорівнює 2, то на утворення 3,2 моль водню потрібно 1,6 моль літію

m(Li) = n(Li) × M(Li) = 1,6 × 6,94 = 11,1 г