Фосфор масою 21,7 г повністю згорів в атмосфері кисню. Обчисліть масу й кількість речовини

утвореного продукту. ​

Ответы на вопрос

Отвечает Витвицкий Саньок.

Объяснение:

0,7 моль х моль

4P + 5O2 ---> 2P2O5

4 моль 2 моль

n(P)=21,7/31=0,7 моль

n(P2O5)=0,7*2/4=0,35 моль

m(P2O5)=0,35*142=49,7 г