Обчислити об'єм етену (етилену) та кисню (н.у), що вступили в реакцію горіння, якщо утворився

карбон (ІV) оксид об'ємом 268,8 л Дуже треба швидко

Ответы на вопрос

Отвечает Карпов Саша.

Ответ:

Объяснение:

Дано:

V(CO2) = 268,8 л

Найти: V(C2H4) - ?  V(O2) - ?

Складемо РХР:

х л                     у л              268,8 л

C2H4       +      3O2    →      2CO2↑   +   2H2O

n =1 моль        n = 3 моль  n= 2 моль

                     Vm = 22,4 л/моль

V = 22,4 л        V = 67,2 л    V = 44,8 л

V(C2H4) = 268,8 * 22,4 : 44,8 = 134,4 л

V(O2) = 268,8 * 67,2 : 44,8 = 403,2 л