ДАЮ 100 балів У якій кількості речовини міститься 3,01-10 у 23 степені атомів магнію 


Ответы на вопрос

Отвечает Царев Саня.
Кількість речовини (або молярна кількість) може бути обчислена з формули:

n = N / N_A

де n - кількість речовини в молях, N - кількість часток (атомів, молекул і т. д.), а N_A - число Авогадро, яке дорівнює 6,022 x 10^23 часток на моль.

Отже, кількість молей магнію в 3,01 x 10^23 атомів магнію може бути обчислена наступним чином:

n = N / N_A = 3,01 x 10^23 / 6,022 x 10^23 = 0,500 моль

Отже, у 3,01 x 10^23 атомів магнію міститься 0,500 моль магнію. Якщо потрібно визначити масу цієї кількості магнію, то це можна зробити, помноживши масу одного молю магнію (24,31 г/моль) на кількість молей:

m = n * M = 0,500 моль * 24,31 г/моль = 12,15 г