Скласти реакції горіння і урівняти їх n=4 (3 рівняння реакції) с4 алканів, алкенів алкінів

СОССССС​

Ответы на вопрос

Отвечает Біла Христинка.

Объяснение:

CnH2n+2 алкани,

2C4H10 + 13O2 = 8CO2 + 10H2O

CnH2n алкени.

C4H8 + 6O2 = 4CO2 + 4H2O

CnH2n-2 алкіни.

2C4H6 + 11O2 = 8CO2 + 6H2O