Дано :Маса Al - 216 Знайти: масу Al2 O3​


Ответы на вопрос

Отвечает Казакова Елизавета.

Ответ:

Молярна маса Al = 27 г / моль.

Молярна маса O = 16 г / моль.

Молярна маса Al2O3 = (2*27 г/моль) + (3*16 г/моль) = 102 г/моль.

Тому, маса Al2O3, що відповідає 216 грамам алюмінію:

216 г * (1 моль / 27 г) * (1 моль / 2 моля) * (102 г / 1 моль) =  756 грамів.

Отже, маса Al2O3 становить 756 грамів.