Яка молярна концентрація еквівалента 0,2 М розчину алюміній хлоридуПОМОГИТЕ СРОЧНО!!!!​


Ответы на вопрос

Отвечает Вишня Кристина.

Ответ:

Объяснение:

Алюміній хлорид має формулу AlCl3, тому щоб знайти його еквівалентну масу, треба розділити молекулярну масу на заряд еквіваленту.

Молекулярна маса AlCl3:

Al = 26,98 г/моль

Cl = 35,45 г/моль

3Cl = 106,35 г/моль

AlCl3 = 26,98 + 106,35 = 133,33 г/моль

Еквівалентна маса AlCl3 = 133,33 г/моль / 3 заряди еквіваленту = 44,44 г/моль еквіваленту

Молярна концентрація еквівалента = 0,2 М / 44,44 г/моль = 0,0045 екв/л

Отже, молярна концентрація еквівалента 0,2 М розчину алюміній хлориду дорівнює 0,0045 екв/л.