Які маси солі та води треба взяти, щоб приготувати 70г розчину з масовою часткою солi 4%?​


Ответы на вопрос

Отвечает Мирная Ирина.

Відповідь:

Якщо масова частка солі в розчині складає 4%, то у 100 грамах розчину міститься 4 г солі і 96 г води.

Отже, щоб приготувати 70 грамів розчину з масовою часткою солі 4%, потрібно взяти:

маса солі: 4% від 70 г = 0,04 * 70 г = 2,8 г

маса води: 96% від 70 г = 0,96 * 70 г = 67,2 г

Тому, щоб приготувати 70 грамів розчину з масовою часткою солі 4%, потрібно взяти 2,8 г солі та 67,2 г води.