7.2. Визнач масу (г) ферум(II) сульфіду FeS, який можна одержати, якщо під час реакції

сполучаються залізо масою 7 г і сірка масою 4 г. Склади рівняння реакції. СРОЧНО!!!

Ответы на вопрос

Отвечает Сабиров Игорь.

Объяснение:

n(Fe) = 7/56 = 0, 125(Monb)

n(S) = 4/32 = 0, 125(Monb)

За рівнянням реакції:

n(FeS) = n(Fe) = n(S) = 0, 125

m(FeS) =88 bullet0,125