1)Запиши рівняння реакції утворення барій (ІІ) оксиду, Алюміній (ІІ) оксиду, Алюміній (ІІ) оксиду.

2)Напиши хімічну реакцію взаємодії вуглецю з киснем, якщо в результаті реакції утворюється сполука, де Карбон проявляє валентність (ІІ)

Ответы на вопрос

Отвечает Козыкина Елизавета.
1) BaS2 + 3O2 = BaO2 + 2SO2
Al(OH)2 + O2 = Al2O + 2H2O
2Al(OH)3 + O2 = Al2O3 + 3H2O

2) C + O2 = CO2