Яка кількість речовини фосфору витратиться на окиснення, якщо внаслідок реакції утворився Фосфор

(ІІІ) оксид кількістю речовини 0,3 моль? 2.Яка маса основи утвориться при взаємодії Калій оксиду кількістю речовини 4 моль з водою?3Визначте масу солі, що утвориться при взаємодії хлоридної кислоти з літієм масою 21 г. ХОТЬ ЩОСЬ СРОЧНО​

Ответы на вопрос

Отвечает Сидорова Екатерина.

х моль 0,3 моль

4P + 3O2 ----> 2P2O3

4 моль. 2 моль

х=0,3*4/2=0,6 моль

4 моль.

2) K2O + H2O ----> KOH

m(KOH)=4*56=224 г

21 г

3) 2HCl + Li ----> 2LiCl + H2

n(Li)=21/7=3 моль

n(LiCl)=3*2=6 моль

m(LiCl)=6*42,5=255 г