Помогите!!!!!!! Відносна молекулярна маса невідомого оксиду дорівнює 151 Визначте формулу оксиду,

масову частку невідомого елемента в цьому оксиді, співвідношення мас елементів, якщо відомо, що валентність невідомого елемента IV

Ответы на вопрос

Отвечает Ilyunov Sergey.

Відповідь:

SnO2, 78,81 %, 119 : 32.

Пояснення:

Валентність невідомого елемента IV, значить формула оксиду:
IV   II
XO2
Молярна маса невідомого елементу:
M(X) = 151 - 16*2 = 119 г/моль, елемент Sn, формула оксиду SnO2.
Масова частка стануму в оксиді:
w(Sn) = 119/151 * 100 = 78,81 %.
Співвідношення мас:
Sn : O = 119 : 32.