10. Допишіть рівняння реакцій і розставте коефіцієнти: a) S+ 0,= 6) Zn+ Ô, 2 в) Mg+0,= =​


Ответы на вопрос

Отвечает Александров Борис.

Ответ:

a) S + O2 = SO2 (2, 1, 2)

b) Zn + HCl = ZnCl2 + H2 (2, 2, 1, 1)

c) Mg + O2 = MgO (2, 1, 2)