. Обчислити кількість молекул, що міститься у 4,48 л вуглекислого газу СО2.


Ответы на вопрос

Отвечает Кравцова Кристиночка.

Ответ:

n(CO2)=4,4/44=0,1 моль

N(CO2)=0,1*6,02*10-²³=0,602*10-²³ молекул

Объяснение:

.