За допомогою яких реакцій можна отримати основи? Cu(OH)2 = CuO +H2O 2Na+ 2H2O= 2NaOH + H₂ ↑ Li2O

+ H2O = 2LiOH Zn + H2O = ZnO +H2↑

Ответы на вопрос

Отвечает Полтавець Игорь.

Ответ:

2Na+ 2H2O= 2NaOH + H₂ ↑

Li2O + H2O = 2LiOH

Объяснение:

Cu(OH)2 = CuO +H2O

2Na+ 2H2O= 2NaOH + H₂ ↑

Li2O + H2O = 2LiOH

Zn + H2O = Zn(OH)2 + H2↑