4. Яка маса солі міститься в розчині масою 50 г із масовою часткою розчиненої речовини 25%? срочно

пожалуйста. Только можно развернуто написать дано знайти и розвязання.

Ответы на вопрос

Отвечает Скворцова Соня.

Ответ:

12,5 г

Объяснение:

Дано

m раствора = 50 г

w раствора = 25%

Найти

m вещества

m вещества = m раствора * w / 100 = 50 * 25 /100 = 12,5 г