Помогите пожалуйста Знайдіть невідому речовину та запишіть рівняння: а) CuO + … = CuCI2 + H2O б)

… + K2SO4 = BaSO4 + KCI в) Mg + … = MgSO4 + H2 г) … + H2O = NaOH Складіть рівняння реакцій за поданими схемами: 1)Na2O +HCI = 2)SO3 + H2O = 3) MgO +HCI = 4)CO2 + H2O = 5)Zn +H2S= 6)К+H2SO4=

Ответы на вопрос

Отвечает Нестеров Кирилл.

Ответ:

Отметь как лучшее, пожалуйста

а) CuO + 2HCl = CuCl2 + H2O Невідома речовина - хлоридна кислота (HCl).

б) K2CO3 + BaCl2 = BaSO4 + 2KCl Невідома речовина - карбонат калію (K2CO3).

в) Mg + H2SO4 = MgSO4 + H2 Невідома речовина - сульфатна кислота (H2SO4)

г) Na2O + H2O = 2NaOH Невідома речовина - оксид натрію (Na2O)

///////////////////////////////////////

Na2O + 2HCl = 2NaCl + H2O

SO3 + H2O = H2SO4

MgO + 2HCl = MgCl2 + H2O

CO2 + H2O = H2CO3

Zn + H2S = ZnS + H2

K + H2SO4 = K2SO4 + H2