Обчисліть масу кальцій оксиду що вступив у реакцію з водою масою 55г


Ответы на вопрос

Отвечает Анисимова Алина.

Відповідь: 171.36 г

Пояснення:

Дано:

m(води) - 55 г

Знайти:

m(СаО) - ?

Рішення:

Рівняння хімічної реакції буде мати наступний вигляд:

СаО + Н2О = Са(ОН)2

з рівняння бачимо, що з 1 молем СаО реагує 1 моль води

за умовою маса води 55 г, а це становить 3.06 моля: 55/18=3.06 моля, 18 - молекулярна маса води

3.06 моля СаО мають масу 171.36 г: 3.06*56.08 = 171.36 г