Масова частка елемента у вищому оксиді 36%. Елемент другої групи. Обчисліть, який це елемент. ДАЮ

100 балов срочно

Ответы на вопрос

Отвечает Воронин Иван.

Объяснение:

Оксид ІІ групи має формулу ЕО

Мr(EО)=x+16

w(E)=Ar(E)/Mr(EО)

0.36=x/(x+16)

0.36(x+16)=x

0,64x=5.76

x=9 це Берилій Ве

w(Ве)=Ar(Ве)/Mr(ВеO)=9/(9+16)=0.36 або 36%