3) відносна атомна маса Завдання 3 Напиши формули речовин, що складаються з: а) двох атомів

Гідрогену та одного атома Сульфуру. б) трьох атомів Калію, одного атома Фосфору і чотирьох атомів Оксигену i

Ответы на вопрос

Отвечает Шайхутдинов Ильназ.

Ответ:

Объяснение:

а) H₂S     М(H₂S)  = 1 * 2 + 32 = 34 г/моль      

б) K₃PO₄  М(K₃PO₄) = 39 * 3 + 31 + 16 * 4 = 173 г/моль