Дорогоцінне каміння рубін і сапфір містять що речовину. Ця сполука складається з двох елементів -

Алюмінію і Оксигену. У 51 г речовини містилься 27 г Алюмінію. Зайди масову частку Оксигену.

Ответы на вопрос

Отвечает Панченко Элина.

Ответ:

1)массовая доля кальция=40:234=0,17(17%)

массовая доля фосфора=62:234-0,26(26%)

массовая доля кислорода=128:234=0,55(55%)

2)массовая доля кислорода=24:51-0,47(47%)

3) СН4

12:4

3:1

4:1=Х:2

Х=8(кг)метана

Объяснение: