Визначте число молекул і атомів, що містяться у хлорі кількістю речовини 2,9 моль​


Ответы на вопрос

Отвечает Зарипова Айсылу.

Відповідь:

Пояснення:

N(Cl2)= n×Na= 2.9×6.02×10²³ = 17,458×10²³молекул
N(Cl )= 2×n×Na= 2×2.9×6.02×10²³ = 34,916×10²³ атомів