2. Визначити молярну масу NH3, якщо відомо, що маса 1л його дорівнює 0, 79г,/л. срочно​


Ответы на вопрос

Отвечает Кацан Николай.

Объяснение:

M(NH3) = m/n = (V×p)/(V/Vm)= p×Vm = 0.79•22.4 = 17.7 г/моль