Яке число атомів містить кисень об'ємом 33,6лДОПОМОЖІТЬ МЕНІ БУДЬ ЛАСКА!!​


Ответы на вопрос

Отвечает Пророк Оля.

Ответ:

Объяснение:

n(O2) = V(O2)/Vm = 33,6/22,4 = 1,5 моль

Nм(O2) = n(O2) *  Na = 1,5 * 6,02 * 10²³ = 9,03 * 10²³ молекул

Так як у молеклі кисню 2 атоми, то кількість атомів складає:

Na(O2) = 2 * Nм(O2) = 2 * 9,03 * 10²³ = 18,06 * 10²³ атомів