Обчисліть масу 24,08 х 10 23 молекул вуглекислого газу.​


Ответы на вопрос

Отвечает Олексенко Алиночка.

Ответ:

Объяснение:

Дано:

N(CO2) = 24,08 * 10²³

Найти: m(CO2) - ?

Знайдемо кількість речовини:

n(CO2) = N(CO2)/Na = 24,08 * 10²³/6,02 * 10²³ = 4 моль

Молекулярна маса СО2:

М(СО2) = 12 + 16 * 2 = 44 г/моль

Вичислимо масу:

m(CO2) = n(CO2) * М(СО2) = 4 * 44 = 156 г

Отвечает Харитоненко Павел.

Дано:

N(CO2) = 24,08 * 1023

Найти: m(CO2) - ?

Знайдемо кількість речовини:

n(CO2) = N(CO2)/Na = 24,08 * 1023/6,02 * 1023 = =

4 моль

Молекулярна маса СО2:

M(CO2) = 12 + 16 * 2 = 44 г/моль

Вичислимо масу:

m(CO2) = n(CO2) * M(CO2) = 4 * 44 = 156 r