1)Яку кількість речовини становить 3,612 · 1023 атомів Фосфору? ​


Ответы на вопрос

Отвечает Данченкова Аня.

Объяснение:

n(P)=N/Na = 3.612•10²³/6.02•10²³=0,6моль