Обрахувати масові частки елементів у сполуках: A) CH4 Б) FeO


Ответы на вопрос

Отвечает Ардуванова Алинчик.

А) Mr(CH4) = 12 + 1×4 = 16

W(C) = 12 : 16 × 100% = 75 %

W(H) = 100 - 75 = 25 %

Б) Mr(FeO) = 56 + 16 = 72

W(Fe) = 56 : 72 × 100% = 77,78 %

W(O) = 100 - 77,78 = 22,22 %