Скільки молекул міститься у 68г речови, яка містить два атоми Гідрогену та атом Сульфуру?​


Ответы на вопрос

Отвечает Нагорный Григорий.

Объяснение:

n(H2S)=m/M=68/(2•1+32)= 68/34=2 моль

N(H2S)=n•Na = 2•6.02•10²³=12.04•10²³ молекул