ПОМОГИТЕ ПОЖАЛУЙСТА СРОЧНО!!! 1.Дано 12*10 атомів вуглецю. Обчисліть кількість речовини цих

атомів? 2. Скільки молекул містить порція води кількістю речовини 2 моль? 3. Скільки атомів і молекул міститься в Na2О кількістю речовини 3 моль? 4.Обчисліть число атомів алюмінію у порції кількістю речовини 0,5 моль.

Ответы на вопрос

Отвечает Лазарев Алексей.

Відповідь:

1.Дано 12*10²³ атомів вуглецю. Обчисліть кількість речовини цих атомів?

n=N/Na=12/6,02*10²³=1,99моль=2моль

2. Скільки молекул містить порція води кількістю речовини 2 моль?

N=6,02*10²³*2=12,04*10²³моль⁻¹

3. Скільки атомів і молекул міститься в Na2О кількістю речовини 3 моль?

N(N2O)=3*6,02*10²³=18,06*10²³моль⁻

1молекула містить 3 атоми

N(атомів)=3*18,06*10²³=54,18*10²³моль⁻¹

4.Обчисліть число атомів алюмінію у порції кількістю речовини 0,5 моль.

N(AI)=0,5*6,02*10²³=3,01*10²³моль⁻¹

Пояснення: