Яка молярна маса сахарози, кількістю речовини 4 моль? (З дано і розв'язком)


Ответы на вопрос

Отвечает Кот Виктория.

Объяснение:

n(C12H22O11)= 4 моль

m(C12H22O11)= ?

M(C12H22O11)=12•12+22•1+11•16= 144+22+176= 342 г/моль

m(C12H22O11)=n×M=4•342=1368г или 1,368кг