‼️СРОЧНО‼️ Обчисліть, який об’єм карбон (ІV) оксиду утвориться під час спалювання 5м3 етилену.​


Ответы на вопрос

Отвечает Гай Ваня.

Дано:

V(C2H4) = 5 м3

Знайти:

V(CO2) - ?

Рішення:

1) C2H4 + 3O2 → 2CO2 + 2H2O;

2) V(CO2) = V(C2H4) * 2 = 5 * 2 = 10 м3.

Відповідь: Об'єм CO2 становить 10 м3.