Який об'єм займає амоніак масою 7,6 г (н.у)?​


Ответы на вопрос

Отвечает Петров Егор.

Ответ:

10.014 л

Объяснение:

М (NH3) = 14 + 3 * 1 = 17

n (NH3) = 7.6 / 17 = 0.447

V (NH3) = 22.4 * 0.447 = 10.014