Визначте масу осаду, який утворився при додаванні до розчину калій сульфату масою 34,8 г барій

хлориду масою 62,4 г. У відповіді вкажіть ЧИСЛОВЕ ЗНАЧЕННЯ маси осаду БЕЗ одиниць вимірювання.

Ответы на вопрос

Отвечает Симошенко Екатерина.

K2SO4+BaCl2=BaSO4+2KCl

nK2SO4=34.8/174=0.2моль

nBaCl2=62.4/208=0.3моль (0.1 избыток)

mBaSO4=0.2×233=46.6г