ДОПОМОЖІТЬ БУДЬ ЛАСКАОбчисліть відносні молекулярні маси речовин: H3PO4, КСЮ3, Al(OH)3​


Ответы на вопрос

Отвечает Неведомская Елизавета.

Відповідь:

Mr(E) = n·Ar(E)

Mr(H3PO4) = 3Ar(H)+Ar(P)+4Ar(O) = 3·1+31+4·16 = 3+31+64 = 98 г/моль.

Mr(KCO3) = Ar(K)+Ar(C)+3Ar(O) = 39+12+3·16 = 39+12+48 = 99 г/моль.

Mr(Al(OH)3) = Ar(Al)+3Ar(O)+3Ar(H) = 27+3·16+3 = 30+48 = 78 г/моль.