Який об'єм вуглекислого газу утвориться при спалюванні 200л природного газу, що містить 90%

метану?​

Ответы на вопрос

Отвечает Мирная Дарья.

Ответ:

Объяснение:

1. Знайдемо объем метану:

V(CH4) = 200 * 90% : 100% = 180 л

180л                х л

CН4 + 2O2 = CO2 + 2H2O

n = 1 моль      n= 1 моль

          Vm = 22,4 л/моль

V= 22,4 л        V = 22,4 л

V(CO2) = 180 * 22,4 : 22,4 = 180 л