Визначте молекулярну формулу речовини, якщо масова частка Натрію, Сульфуру та Оксигену відповідно

становлять 32,4%, 22,5% і 43,1%.

Ответы на вопрос

Отвечает Кислый Денис.

Ответ:

Na2SO4

Объяснение:

дано

w(O)=45,1%

w(Na)=32,4%

w(S)=22,5%

знайти

Na x S y O z

розв'язання

x:y:z= 32,4/23 : 22,5/32 : 43,1/16 = 1,4:0,7:2,82

(1,4 : 0,7 : 2,82)/0,7 =2 : 1 : 4